STPS2L60A
DigiKeyn tuotenumero
497-2461-2-ND - Rullattu teippi (TR)
497-2461-1-ND - Cut Tape (CT)
497-2461-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
STPS2L60A
Kuvaus
DIODE SCHOTTKY 60V 2A DO214AC
Tarkka kuvaus
Diodit 60 V 2A Kiinnitys pintaan DO-214AC (SMA)
EDA/CAD-mallit
STPS2L60A -mallit
Kategoria
Nopeus
Nopea palautuminen =< 500ns, > 200mA (Io)
Valm.
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
100 µA @ 60 V
Valmistajan laitepakkaus
DO-214AC (SMA)
Jännite - käänteinen DC (Vr) (maks.)
60 V
Toimintalämpötila - liitos
150°C (maks.)
Virta - keskimääräinen tasasuunnattu (Io)
2A
Päätuotenumero
Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If
600 mV @ 2 A