STPS2L30A
DigiKeyn tuotenumero
497-3759-2-ND - Rullattu teippi (TR)
497-3759-1-ND - Cut Tape (CT)
497-3759-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
STPS2L30A
Kuvaus
DIODE SCHOTTKY 30V 2A SMA
Tarkka kuvaus
Diodit 30 V 2A Kiinnitys pintaan SMA
EDA/CAD-mallit
STPS2L30A -mallit
Kategoria
Nopeus
Nopea palautuminen =< 500ns, > 200mA (Io)
Valm.
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
200 µA @ 30 V
Valmistajan laitepakkaus
SMA
Jännite - käänteinen DC (Vr) (maks.)
30 V
Toimintalämpötila - liitos
150°C (maks.)
Virta - keskimääräinen tasasuunnattu (Io)
2A
Päätuotenumero
Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If
450 mV @ 2 A