STPS2L25U
DigiKeyn tuotenumero
497-5573-2-ND - Rullattu teippi (TR)
497-5573-1-ND - Cut Tape (CT)
497-5573-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
STPS2L25U
Kuvaus
DIODE SCHOTTKY 25V 2A SMB
Tarkka kuvaus
Diodit 25 V 2A Kiinnitys pintaan SMB
EDA/CAD-mallit
STPS2L25U -mallit
Kategoria
Nopeus
Nopea palautuminen =< 500ns, > 200mA (Io)
Valm.
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
90 µA @ 25 V
Valmistajan laitepakkaus
SMB
Jännite - käänteinen DC (Vr) (maks.)
25 V
Toimintalämpötila - liitos
150°C (maks.)
Virta - keskimääräinen tasasuunnattu (Io)
2A
Päätuotenumero
Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If
450 mV @ 2 A