STPS2H100UF
DigiKeyn tuotenumero
497-8028-2-ND - Rullattu teippi (TR)
497-8028-1-ND - Cut Tape (CT)
497-8028-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
STPS2H100UF
Kuvaus
DIODE SCHOTTKY 100V 2A SMBFLAT
Tarkka kuvaus
Diodit 100 V 2A Kiinnitys pintaan SMBflat
EDA/CAD-mallit
STPS2H100UF -mallit
Kategoria
Nopeus
Nopea palautuminen =< 500ns, > 200mA (Io)
Valm.
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
1 µA @ 100 V
Valmistajan laitepakkaus
SMBflat
Jännite - käänteinen DC (Vr) (maks.)
100 V
Toimintalämpötila - liitos
175°C (maks.)
Virta - keskimääräinen tasasuunnattu (Io)
2A
Päätuotenumero
Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If
790 mV @ 2 A