STPS2H100AF
DigiKeyn tuotenumero
497-17871-2-ND - Rullattu teippi (TR)
497-17871-1-ND - Cut Tape (CT)
497-17871-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
STPS2H100AF
Kuvaus
DIODE SCHOTTKY 100V 2A SMAFLAT
Tarkka kuvaus
Diodit 100 V 2A Kiinnitys pintaan SMAflat
EDA/CAD-mallit
STPS2H100AF -mallit
Kategoria
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
1 µA @ 100 V
Valm.
Luokka
Autoteollisuus
Digi-Reel®
Hyväksyntä
AEC-Q101
Jännite - käänteinen DC (Vr) (maks.)
100 V
Valmistajan laitepakkaus
SMAflat
Virta - keskimääräinen tasasuunnattu (Io)
2A
Toimintalämpötila - liitos
-65°C – 175°C
Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If
790 mV @ 2 A
Päätuotenumero
Nopeus
Nopea palautuminen =< 500ns, > 200mA (Io)