STPS20H100CG-TR
DigiKeyn tuotenumero
497-2457-2-ND - Rullattu teippi (TR)
497-2457-1-ND - Cut Tape (CT)
497-2457-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
STPS20H100CG-TR
Kuvaus
DIODE ARRAY SCHOT 100V 10A D2PAK
Valmistajan vakio toimitusaika
25 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Diodirivi 1 pari yhteinen katodi 100 V 10A Kiinnitys pintaan TO-263-3, D2PAK (2 jalkaa + juotoskohta), TO-263AB
EDA/CAD-mallit
STPS20H100CG-TR -mallit
Kategoria
Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If
770 mV @ 10 A
Valmistaja
STMicroelectronics
Nopeus
Nopea palautuminen =< 500ns, > 200mA (Io)
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
4.5 µA @ 100 V
Toimintalämpötila - liitos
175°C (maks.)
Diodikonfiguraatio
1 pari yhteinen katodi
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Teknologia
Schottky
Pakkaus / kotelo
TO-263-3, D2PAK (2 jalkaa + juotoskohta), TO-263AB
Jännite - käänteinen DC (Vr) (maks.)
100 V
Valmistajan laitepakkaus
D2PAK
Virta - keskimääräinen tasasuunnattu (Io) (diodia kohden)
10A