STPS1L30M | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | STPS1L30M |
Kuvaus | DIODE SCHOTTKY 30V 1A STMITE |
Valmistajan vakio toimitusaika | 15 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | Diodit 30 V 1A Kiinnitys pintaan STmite (DO-216AA) |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
EDA/CAD-mallit | STPS1L30M -mallit |
Kategoria | Nopeus Nopea palautuminen =< 500ns, > 200mA (Io) |
Valm. | Virta - käänteinen vuoto @ Vr 390 µA @ 30 V |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Asennustyyppi |
Osan tila Aktiivinen | Pakkaus / kotelo |
Teknologia | Valmistajan laitepakkaus STmite (DO-216AA) |
Jännite - käänteinen DC (Vr) (maks.) 30 V | Toimintalämpötila - liitos 150°C (maks.) |
Virta - keskimääräinen tasasuunnattu (Io) 1A | Päätuotenumero |
Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If 390 mV @ 1 A |