STPS1L30M
DigiKeyn tuotenumero
497-8025-2-ND - Rullattu teippi (TR)
497-8025-1-ND - Cut Tape (CT)
497-8025-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
STPS1L30M
Kuvaus
DIODE SCHOTTKY 30V 1A STMITE
Tarkka kuvaus
Diodit 30 V 1A Kiinnitys pintaan STmite (DO-216AA)
EDA/CAD-mallit
STPS1L30M -mallit
Kategoria
Nopeus
Nopea palautuminen =< 500ns, > 200mA (Io)
Valm.
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
390 µA @ 30 V
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Valmistajan laitepakkaus
STmite (DO-216AA)
Jännite - käänteinen DC (Vr) (maks.)
30 V
Toimintalämpötila - liitos
150°C (maks.)
Virta - keskimääräinen tasasuunnattu (Io)
1A
Päätuotenumero
Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If
390 mV @ 1 A