STPS1H100A
DigiKeyn tuotenumero
497-3209-2-ND - Rullattu teippi (TR)
497-3209-1-ND - Cut Tape (CT)
497-3209-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
STPS1H100A
Kuvaus
DIODE SCHOTTKY 100V 1A DO214AC
Tarkka kuvaus
Diodit 100 V 1A Kiinnitys pintaan DO-214AC (SMA)
EDA/CAD-mallit
STPS1H100A -mallit
Kategoria
Nopeus
Nopea palautuminen =< 500ns, > 200mA (Io)
Valm.
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
4 µA @ 100 V
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Valmistajan laitepakkaus
DO-214AC (SMA)
Jännite - käänteinen DC (Vr) (maks.)
100 V
Toimintalämpötila - liitos
175°C (maks.)
Virta - keskimääräinen tasasuunnattu (Io)
1A
Päätuotenumero
Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If
770 mV @ 1 A