STPS15L30CDJFTR | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | STPS15L30CDJFTR |
Kuvaus | DIODE ARR SCHOTTKY 30V POWERFLAT |
Valmistajan vakio toimitusaika | 15 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | Diodirivi 1 pari yhteinen katodi 30 V 7,5A Kiinnitys pintaan 8-PowerVDFN |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
EDA/CAD-mallit | STPS15L30CDJFTR -mallit |
Kategoria | Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If 480 mV @ 7.5 A |
Valmistaja STMicroelectronics | Nopeus Nopea palautuminen =< 500ns, > 200mA (Io) |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Virta - käänteinen vuoto @ Vr 1 mA @ 30 V |
Osan tila Aktiivinen | Toimintalämpötila - liitos 150°C (maks.) |
Diodikonfiguraatio 1 pari yhteinen katodi | Asennustyyppi Kiinnitys pintaan |
Teknologia Schottky | Pakkaus / kotelo 8-PowerVDFN |
Jännite - käänteinen DC (Vr) (maks.) 30 V | Valmistajan laitepakkaus PowerFlat™ (5x6) |
Virta - keskimääräinen tasasuunnattu (Io) (diodia kohden) 7,5A | Päätuotenumero |