STPS15L30CDJFTR
DigiKeyn tuotenumero
497-10102-2-ND - Rullattu teippi (TR)
497-10102-1-ND - Cut Tape (CT)
497-10102-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
STPS15L30CDJFTR
Kuvaus
DIODE ARR SCHOTTKY 30V POWERFLAT
Tarkka kuvaus
Diodirivi 1 pari yhteinen katodi 30 V 7,5A Kiinnitys pintaan 8-PowerVDFN
EDA/CAD-mallit
STPS15L30CDJFTR -mallit
Kategoria
Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If
480 mV @ 7.5 A
Valmistaja
STMicroelectronics
Nopeus
Nopea palautuminen =< 500ns, > 200mA (Io)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
1 mA @ 30 V
Toimintalämpötila - liitos
150°C (maks.)
Diodikonfiguraatio
1 pari yhteinen katodi
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Teknologia
Schottky
Pakkaus / kotelo
8-PowerVDFN
Jännite - käänteinen DC (Vr) (maks.)
30 V
Valmistajan laitepakkaus
PowerFlat™ (5x6)
Virta - keskimääräinen tasasuunnattu (Io) (diodia kohden)
7,5A