STPS1150RL
DigiKeyn tuotenumero
STPS1150RLTR-ND - Rullattu teippi (TR)
STPS1150RLCT-ND - Cut Tape (CT)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
STPS1150RL
Kuvaus
DIODE SCHOTTKY 150V 1A DO41
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Diodit 150 V 1A Läpivientiaukko DO-41
EDA/CAD-mallit
STPS1150RL -mallit
Kategoria
Nopeus
Nopea palautuminen =< 500ns, > 200mA (Io)
Valm.
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
1 µA @ 150 V
Osan tila
Vanhentunut
Valmistajan laitepakkaus
DO-41
Jännite - käänteinen DC (Vr) (maks.)
150 V
Toimintalämpötila - liitos
175°C (maks.)
Virta - keskimääräinen tasasuunnattu (Io)
1A
Päätuotenumero
Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If
820 mV @ 1 A