STPS1150AY
DigiKeyn tuotenumero
497-12280-2-ND - Rullattu teippi (TR)
497-12280-1-ND - Cut Tape (CT)
497-12280-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
STPS1150AY
Kuvaus
DIODE SCHOTTKY 150V 1A SMA
Tarkka kuvaus
Diodit 150 V 1A Kiinnitys pintaan SMA
EDA/CAD-mallit
STPS1150AY -mallit
Kategoria
Nopeus
Nopea palautuminen =< 500ns, > 200mA (Io)
Valm.
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
1 µA @ 150 V
Sarja
Luokka
Autoteollisuus
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Valmistajan laitepakkaus
SMA
Jännite - käänteinen DC (Vr) (maks.)
150 V
Toimintalämpötila - liitos
175°C (maks.)
Virta - keskimääräinen tasasuunnattu (Io)
1A
Päätuotenumero
Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If
820 mV @ 1 A