STPS10H100SFY
DigiKeyn tuotenumero
497-19094-2-ND - Rullattu teippi (TR)
497-19094-1-ND - Cut Tape (CT)
497-19094-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
STPS10H100SFY
Kuvaus
DIODE ARR SCHOTT 100V 10A TO277A
Tarkka kuvaus
Diodirivi 100 V 10A Kiinnitys pintaan TO-277, 3-PowerDFN
EDA/CAD-mallit
STPS10H100SFY -mallit
Kategoria
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
8 µA @ 100 V
Valmistaja
STMicroelectronics
Toimintalämpötila - liitos
-40°C – 175°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Luokka
Autoteollisuus
Osan tila
Aktiivinen
Hyväksyntä
AEC-Q101
Teknologia
Schottky
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Jännite - käänteinen DC (Vr) (maks.)
100 V
Pakkaus / kotelo
TO-277, 3-PowerDFN
Virta - keskimääräinen tasasuunnattu (Io) (diodia kohden)
10A
Valmistajan laitepakkaus
TO-277A (SMPC)
Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If
845 mV @ 10 A
Päätuotenumero
Nopeus
Nopea palautuminen =< 500ns, > 200mA (Io)