STM32L151VBT6
DigiKeyn tuotenumero
497-11195-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
STM32L151VBT6
Kuvaus
IC MCU 32BIT 128KB FLASH 100LQFP
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
ARM® Cortex®-M3 STM32L1 Mikrokontrollerit IC 32-bittinen 32MHz 128Kt (128K x 8) FLASH 100-LQFP (14x14)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
STM32L151VBT6 -mallit
Tuotteen ominaisuudet
Näytä samankaltaiset tuotteet
Kategoria
Ohjelmamuistin koko
Valm.
Ohjelmamuistin tyyppi
FLASH
Sarja
EEPROM:in koko
4K x 8
Pakkaustapa
Kaukalo
RAM-muistin koko
16K x 8
Osan tila
Ei uusiin suunnitelmiin
Jännite - syöttö (Vcc/Vdd)
1,8V – 3,6V
DigiKey voi ohjelmoida
Ei vahvistettu
Datamuuntimet
A/D 24x12b; D/A 2x12b
Ydinprosessori
ARM® Cortex®-M3
Oskillaattorin tyyppi
Sisäinen
Ytimen koko
32-bittinen
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C (TA)
Nopeus
32MHz