STM32L151UCY6TR
DigiKeyn tuotenumero
497-STM32L151UCY6TR-ND - Rullattu teippi (TR)
497-STM32L151UCY6CT-ND - Cut Tape (CT)
497-STM32L151UCY6DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
STM32L151UCY6TR
Kuvaus
IC MCU 32BIT 256KB FLASH 63WLCSP
Valmistajan vakio toimitusaika
20 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
ARM® Cortex®-M3 STM32L1 Mikrokontrollerit IC 32-bittinen 32MHz 256Kt (256K x 8) FLASH 63-WLCSP (3,23x4,16)
EDA/CAD-mallit
STM32L151UCY6TR -mallit
EEPROM:in koko
8K x 8
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
RAM-muistin koko
32K x 8
Osan tila
Aktiivinen
Jännite - syöttö (Vcc/Vdd)
1,8V – 3,6V
Datamuuntimet
A/D 21x12b; D/A 2x12b
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C (TA)
Nopeus
32MHz