STM32L051K8T6TR
DigiKeyn tuotenumero
497-18809-2-ND - Rullattu teippi (TR)
497-18809-1-ND - Cut Tape (CT)
497-18809-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
STM32L051K8T6TR
Kuvaus
IC MCU 32BIT 64KB FLASH 32LQFP
Tarkka kuvaus
ARM® Cortex®-M0+ STM32L0 Mikrokontrollerit IC 32-bittinen 32MHz 64Kt (64K x 8) FLASH 32-LQFP (7x7)
EDA/CAD-mallit
STM32L051K8T6TR -mallit
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Jännite - syöttö (Vcc/Vdd)
1,65V – 3,6V
Datamuuntimet
A/D 10x12b
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C (TA)
Nopeus
32MHz