STM32L051K6U6TR
DigiKeyn tuotenumero
497-18808-2-ND - Rullattu teippi (TR)
497-18808-1-ND - Cut Tape (CT)
497-18808-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
STM32L051K6U6TR
Kuvaus
IC MCU 32BIT 32KB FLASH 32UFQFPN
Valmistajan vakio toimitusaika
20 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
ARM® Cortex®-M0+ STM32L0 Mikrokontrollerit IC 32-bittinen 32MHz 32Kt (32K x 8) FLASH 32-UFQFPN (5x5)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
STM32L051K6U6TR -mallit
Tuotteen ominaisuudet
Näytä samankaltaiset tuotteet
Kategoria
Ohjelmamuistin koko
Valm.
Ohjelmamuistin tyyppi
FLASH
Sarja
EEPROM:in koko
2K x 8
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
RAM-muistin koko
8K x 8
Osan tila
Aktiivinen
Jännite - syöttö (Vcc/Vdd)
1,65V – 3,6V
DigiKey voi ohjelmoida
Ei vahvistettu
Datamuuntimet
A/D 10x12b
Ydinprosessori
ARM® Cortex®-M0+
Oskillaattorin tyyppi
Sisäinen
Ytimen koko
32-bittinen
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C (TA)
Nopeus
32MHz