STM32L051C8T6TR | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | STM32L051C8T6TR |
Kuvaus | IC MCU 32BIT 64KB FLASH 48LQFP |
Valmistajan vakio toimitusaika | 20 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | ARM® Cortex®-M0+ STM32L0 Mikrokontrollerit IC 32-bittinen 32MHz 64Kt (64K x 8) FLASH 48-LQFP (7x7) |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
EDA/CAD-mallit | STM32L051C8T6TR -mallit |
Kategoria | Ohjelmamuistin koko |
Valm. | Ohjelmamuistin tyyppi FLASH |
Sarja | EEPROM:in koko 2K x 8 |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | RAM-muistin koko 8K x 8 |
Osan tila Aktiivinen | Jännite - syöttö (Vcc/Vdd) 1,65V – 3,6V |
DigiKey voi ohjelmoida Ei vahvistettu | Datamuuntimet A/D 10x12b |
Ydinprosessori ARM® Cortex®-M0+ | Oskillaattorin tyyppi Sisäinen |
Ytimen koko 32-bittinen | Toimintalämpötila -40°C – 85°C (TA) |
Nopeus 32MHz | Asennustyyppi Kiinnitys pintaan |