STM32L051C6T6
DigiKeyn tuotenumero
497-15202-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
STM32L051C6T6
Kuvaus
IC MCU 32BIT 32KB FLASH 48LQFP
Tarkka kuvaus
ARM® Cortex®-M0+ STM32L0 Mikrokontrollerit IC 32-bittinen 32MHz 32Kt (32K x 8) FLASH 48-LQFP (7x7)
EDA/CAD-mallit
STM32L051C6T6 -mallit
EEPROM:in koko
2K x 8
Pakkaustapa
Kaukalo
Jännite - syöttö (Vcc/Vdd)
1,65V – 3,6V
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C (TA)
Nopeus
32MHz