STM32L031E6Y6TR
DigiKeyn tuotenumero
497-18804-2-ND - Rullattu teippi (TR)
497-18804-1-ND - Cut Tape (CT)
497-18804-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
STM32L031E6Y6TR
Kuvaus
IC MCU 32BIT 32KB FLASH 25WLCSP
Tarkka kuvaus
ARM® Cortex®-M0+ STM32L0 Mikrokontrollerit IC 32-bittinen 32MHz 32Kt (32K x 8) FLASH 25-WLCSP (2,1x2,49)
EDA/CAD-mallit
STM32L031E6Y6TR -mallit
EEPROM:in koko
1K x 8
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
RAM-muistin koko
8K x 8
Jännite - syöttö (Vcc/Vdd)
1,8V – 3,6V
Datamuuntimet
A/D 10x12b
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C (TA)
Nopeus
32MHz