STM32L021F4U6TR
DigiKeyn tuotenumero
497-STM32L021F4U6TR-ND - Rullattu teippi (TR)
497-STM32L021F4U6CT-ND - Cut Tape (CT)
497-STM32L021F4U6DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
STM32L021F4U6TR
Kuvaus
IC MCU 32BIT 16KB FLASH 20UFQFPN
Valmistajan vakio toimitusaika
20 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
ARM® Cortex®-M0+ STM32L0 Mikrokontrollerit IC 32-bittinen 32MHz 16Kt (16K x 8) FLASH 20-UFQFPN (3x3)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
STM32L021F4U6TR -mallit
Tuotteen ominaisuudet
Näytä samankaltaiset tuotteet
Kategoria
Ohjelmamuistin koko
Valm.
Ohjelmamuistin tyyppi
FLASH
Sarja
EEPROM:in koko
512 x 8
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
RAM-muistin koko
2K x 8
Osan tila
Aktiivinen
Jännite - syöttö (Vcc/Vdd)
1,65V – 3,6V
DigiKey voi ohjelmoida
Ei vahvistettu
Datamuuntimet
A/D 7x12b
Ydinprosessori
ARM® Cortex®-M0+
Oskillaattorin tyyppi
Sisäinen
Ytimen koko
32-bittinen
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C (TA)
Nopeus
32MHz