STM32L011K4T6TR
DigiKeyn tuotenumero
STM32L011K4T6TR-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
STM32L011K4T6TR
Kuvaus
IC MCU 32BIT 16KB FLASH 32LQFP
Tarkka kuvaus
ARM® Cortex®-M0+ STM32L0 Mikrokontrollerit IC 32-bittinen 32MHz 16Kt (16K x 8) FLASH 32-LQFP (7x7)
EDA/CAD-mallit
STM32L011K4T6TR -mallit
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Jännite - syöttö (Vcc/Vdd)
1,65V – 3,6V
Datamuuntimet
A/D 10x12b
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C (TA)
Nopeus
32MHz