STM32L011G4U6TR
DigiKeyn tuotenumero
497-18803-2-ND - Rullattu teippi (TR)
497-18803-1-ND - Cut Tape (CT)
497-18803-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
STM32L011G4U6TR
Kuvaus
IC MCU 32BIT 16KB FLASH 28UFQFPN
Tarkka kuvaus
ARM® Cortex®-M0+ STM32L0 Mikrokontrollerit IC 32-bittinen 32MHz 16Kt (16K x 8) FLASH 28-UFQFPN (4x4)
EDA/CAD-mallit
STM32L011G4U6TR -mallit
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Jännite - syöttö (Vcc/Vdd)
1,65V – 3,6V
Datamuuntimet
A/D 10x12b
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C (TA)
Nopeus
32MHz