STM32L011F4U3TR | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | STM32L011F4U3TR |
Kuvaus | IC MCU 32BIT 16KB FLASH 20UFQFPN |
Valmistajan vakio toimitusaika | 20 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | ARM® Cortex®-M0+ STM32L0 Mikrokontrollerit IC 32-bittinen 32MHz 16Kt (16K x 8) FLASH 20-UFQFPN (3x3) |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
EDA/CAD-mallit | STM32L011F4U3TR -mallit |
Sarja | EEPROM:in koko 512 x 8 |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | RAM-muistin koko 2K x 8 |
Osan tila Aktiivinen | Jännite - syöttö (Vcc/Vdd) 1,65V – 3,6V |
DigiKey voi ohjelmoida Ei vahvistettu | Datamuuntimet A/D 7x12b |
Ydinprosessori ARM® Cortex®-M0+ | Oskillaattorin tyyppi Sisäinen |
Ytimen koko 32-bittinen | Toimintalämpötila -40°C – 125°C (TA) |
Nopeus 32MHz | Asennustyyppi Kiinnitys pintaan |