STM32L011F4P6
DigiKeyn tuotenumero
497-17477-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
STM32L011F4P6
Kuvaus
IC MCU 32BIT 16KB FLASH 20TSSOP
Tarkka kuvaus
ARM® Cortex®-M0+ STM32L0 Mikrokontrollerit IC 32-bittinen 32MHz 16Kt (16K x 8) FLASH 20-TSSOP
EDA/CAD-mallit
STM32L011F4P6 -mallit
Pakkaustapa
Putki
Jännite - syöttö (Vcc/Vdd)
1,65V – 3,6V
Datamuuntimet
A/D 9x12b
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C (TA)
Nopeus
32MHz
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Liitettävyys
I2C, IrDA, SPI, UART/USART
Valmistajan laitepakkaus
20-TSSOP
Oheislaitteet
Jännitteenlaskun tunnistus/nollaus, DMA, POR, PWM, WDT
Pakkaus / kotelo
20-TSSOP (0,173", 4,40mm leveys)