STM32L010F4P6
DigiKeyn tuotenumero
497-19364-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
STM32L010F4P6
Kuvaus
IC MCU 32BIT 16KB FLASH 20TSSOP
Valmistajan vakio toimitusaika
20 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
ARM® Cortex®-M0+ STM32L0 Mikrokontrollerit IC 32-bittinen 32MHz 16Kt (16K x 8) FLASH 20-TSSOP
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
STM32L010F4P6 -mallit
Tuotteen ominaisuudet
Näytä samankaltaiset tuotteet
Kategoria
Ohjelmamuistin koko
Valm.
Ohjelmamuistin tyyppi
FLASH
Sarja
EEPROM:in koko
128 x 8
Pakkaustapa
Putki
RAM-muistin koko
2K x 8
Osan tila
Aktiivinen
Jännite - syöttö (Vcc/Vdd)
1,8V – 3,6V
DigiKey voi ohjelmoida
Ei vahvistettu
Datamuuntimet
A/D 7x12b
Ydinprosessori
ARM® Cortex®-M0+
Oskillaattorin tyyppi
Sisäinen
Ytimen koko
32-bittinen
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C (TA)
Nopeus
32MHz
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Liitettävyys
I2C, IrDA, SPI, UART/USART
Valmistajan laitepakkaus
20-TSSOP
Oheislaitteet
Jännitteenlaskun tunnistus/nollaus, DMA, POR, PWM, WDT
Pakkaus / kotelo
20-TSSOP (0,173", 4,40mm leveys)