STLQ50C-R
DigiKeyn tuotenumero
497-5819-2-ND - Rullattu teippi (TR)
497-5819-1-ND - Cut Tape (CT)
497-5819-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
STLQ50C-R
Kuvaus
IC REG LIN POS ADJ 50MA SOT323-5
Valmistajan vakio toimitusaika
24 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
PMIC - jänniteregulaattorit - lineaariset Positiivinen Säädettävä 1 Lähtö 50mA SOT-323-5
EDA/CAD-mallit
STLQ50C-R -mallit
Kategoria
Lähtövirta
Valm.
Virta - lepovirta (Iq)
5 µA
Digi-Reel®
Virta - syöttö (maks.)
6 µA
Osan tila
Aktiivinen
PSRR
30dB (120Hz)
Lähdön konfiguraatio
Suojausominaisuudet
Ylivirta, Ylikuumeneminen
Lähdön tyyppi
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Regulaattorien lukumäärä
1
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Tulojännite (maks.)
12V
Pakkaus / kotelo
5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353
Jännite - lähtö (min./kiinteä)
1,22V
Valmistajan laitepakkaus
SOT-323-5
Jännite - lähtö (maks.)
Päätuotenumero
Jännitehäviö (maks.)
0,7V @ 50mA