STLQ020J18R
DigiKeyn tuotenumero
497-17712-2-ND - Rullattu teippi (TR)
497-17712-1-ND - Cut Tape (CT)
497-17712-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
STLQ020J18R
Kuvaus
IC REG LIN 1.8V 200MA 4-FLIPCHIP
Valmistajan vakio toimitusaika
28 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
PMIC - jänniteregulaattorit - lineaariset Positiivinen Kiinteä 1 Lähtö 200mA 4-FlipChip (0,77x0,77)
EDA/CAD-mallit
STLQ020J18R -mallit
Kategoria
Virta - lepovirta (Iq)
1 µA
Valm.
Virta - syöttö (maks.)
150 µA
PSRR
52dB – 45dB (100Hz – 10kHz)
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C (TJ)
Tulojännite (maks.)
5,5V
Pakkaus / kotelo
4-UFBGA, FCBGA
Jännite - lähtö (min./kiinteä)
1,8V
Valmistajan laitepakkaus
4-FlipChip (0,77x0,77)
Jännitehäviö (maks.)
0,16V @ 200mA