STLQ015M31R
DigiKeyn tuotenumero
497-16904-2-ND - Rullattu teippi (TR)
497-16904-1-ND - Cut Tape (CT)
497-16904-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
STLQ015M31R
Kuvaus
IC REG LINEAR 3.1V 150MA SOT23-5
Tarkka kuvaus
PMIC - jänniteregulaattorit - lineaariset Positiivinen Kiinteä 1 Lähtö 150mA SOT-23-5
EDA/CAD-mallit
STLQ015M31R -mallit
PSRR
40dB – 15dB (1kHz – 100kHz)
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C (TJ)
Tulojännite (maks.)
5,5V
Jännite - lähtö (min./kiinteä)
3,1V
Jännitehäviö (maks.)
0,3V @ 150mA