STLQ015M18R | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | STLQ015M18R |
Kuvaus | IC REG LINEAR 1.8V 150MA SOT23-5 |
Valmistajan vakio toimitusaika | 24 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | PMIC - jänniteregulaattorit - lineaariset Positiivinen Kiinteä 1 Lähtö 150mA SOT-23-5 |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
EDA/CAD-mallit | STLQ015M18R -mallit |
Kategoria | Virta - lepovirta (Iq) 1.7 µA |
Valm. | Virta - syöttö (maks.) 2.4 µA |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | PSRR 40dB – 15dB (1kHz – 100kHz) |
Osan tila Aktiivinen | Ohjausominaisuudet Käyttöönotto |
Lähdön konfiguraatio | Suojausominaisuudet Ylivirta, Ylikuumeneminen |
Lähdön tyyppi | Toimintalämpötila -40°C – 125°C (TJ) |
Regulaattorien lukumäärä 1 | Asennustyyppi Kiinnitys pintaan |
Tulojännite (maks.) 5,5V | Pakkaus / kotelo SC-74A, SOT-753 |
Jännite - lähtö (min./kiinteä) 1,8V | Valmistajan laitepakkaus SOT-23-5 |
Jännitehäviö (maks.) 0,3V @ 150mA | Päätuotenumero |