STEVAL-ISA055V1
DigiKeyn tuotenumero
497-8219-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
STEVAL-ISA055V1
Kuvaus
EVAL BOARD FOR ST1S12
Valmistajan vakio toimitusaika
99 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
ST1S12 - Tasavirta/tasavirta, Askel alas 1 ei-erotettu lähtö lähtöä arviointialusta
Kategoria
Lähtövirta
700mA
Valmistaja
STMicroelectronics
Jännite - tulo
2,5V – 5,5V
Pakkaustapa
Kotelo
Regulaattorin topologia
Paluu
Osan tila
Aktiivinen
Taajuus - kytkentä
1,7MHz
Päätarkoitus
Tasavirta/tasavirta, Askel alas
Sisältö
Piirilevyt
Lähdöt ja tyypit
1 ei-erotettu lähtö
Käytetty mikropiiri/osa
ST1S12
Lähtöjännite
1,2V