SPSGRFC-915
DigiKeyn tuotenumero
497-17226-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SPSGRFC-915
Kuvaus
RF TXRX MOD ISM<1GHZU.FL SMD
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Yleinen ISM < 1GHz RF-lähetin-vastaanotinmoduulit 915MHz Antenni ei sisälly, U.FL Kiinnitys pintaan
Kategoria
Sarjaliitännät
SPI
Valm.
Antennin tyyppi
Antenni ei sisälly, U.FL
Pakkaustapa
Kaukalo
Käytetty mikropiiri/osa
SPIRIT1
Osan tila
Vanhentunut
Syöttöjännite
1,8V – 3,6V
DigiKey voi ohjelmoida
Ei vahvistettu
Virta - saapuva
10mA
RF-perhe/standardi
Yleinen ISM < 1GHz
Virta - lähetys
22mA
Modulaatio
2FSK, ASK, GFSK, MSK, OOK
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Taajuus
915MHz
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C