SPSGRFC-433
DigiKeyn tuotenumero
497-17202-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SPSGRFC-433
Kuvaus
RF TXRX MODULE U.FL SMD
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
RF-lähetin-vastaanotinmoduulit 433MHz Antenni ei sisälly, U.FL Kiinnitys pintaan
Kategoria
Sarjaliitännät
SPI
Valm.
Antennin tyyppi
Antenni ei sisälly, U.FL
Pakkaustapa
Kaukalo
Käytetty mikropiiri/osa
SPIRIT1
Osan tila
Vanhentunut
Syöttöjännite
1,8V – 3,6V
DigiKey voi ohjelmoida
Ei vahvistettu
Virta - saapuva
10mA
Modulaatio
2FSK, ASK, GFSK, GMSK, MSK, OOK
Virta - lähetys
22mA
Taajuus
433MHz
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Tiedonsiirtonopeus
500kbps
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C