SMTPA220 | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | SMTPA220 |
Kuvaus | THYRISTOR 220V 150A DO-214AA |
Valmistajan vakio toimitusaika | 15 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | 220V Pois päältä 150 A Ipp ylijänniterajoitin tyristori DO-214AA, SMB |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
EDA/CAD-mallit | SMTPA220 -mallit |
Kategoria | Virta - huippupulssi (10/1000µs) 50 A |
Valmistaja STMicroelectronics | Virta - pito (Ih) 150 mA |
Sarja | Elementtien lukumäärä 1 |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Kapasitanssi 25pF |
Osan tila Aktiivinen | Asennustyyppi Kiinnitys pintaan |
Jännite - ylijännitesytytys 293V | Pakkaus / kotelo DO-214AA, SMB |
Jännite - estotila 220V | Valmistajan laitepakkaus SMB |
Virta - huippupulssi (8/20µs) 150 A | Päätuotenumero |