SMCJ33A-TR | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | SMCJ33A-TR |
Kuvaus | TVS DIODE 33VWM 69.7VC SMC |
Valmistajan vakio toimitusaika | 13 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | 69,7V Puristusliitin 143A (8/20µs) Ipp TVS - diodit Kiinnitys pintaan SMC |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
EDA/CAD-mallit | SMCJ33A-TR -mallit |
Kategoria | Virta - huippupulssi (10/1000µs) 143A (8/20µs) |
Valm. | Teho - pulssin huippu 1500W (1,5kW) |
Sarja | Syöttöjännitteen suojaus No |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Sovellukset Yleiskäyttöön |
Osan tila Aktiivinen | Toimintalämpötila -55°C – 150°C (TJ) |
Tyyppi Zener | Asennustyyppi Kiinnitys pintaan |
Yksisuuntaiset kanavat 1 | Pakkaus / kotelo DO-214AB, SMC |
Jännite - käänteinen läpilyöntijännite (tyyp.) 33V | Valmistajan laitepakkaus |
Jännite - läpilyönti (min) 36,7V | Päätuotenumero |
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp 69,7V |