SMCJ33A-TR
DigiKeyn tuotenumero
497-6520-2-ND - Rullattu teippi (TR)
497-6520-1-ND - Cut Tape (CT)
497-6520-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SMCJ33A-TR
Kuvaus
TVS DIODE 33VWM 69.7VC SMC
Valmistajan vakio toimitusaika
13 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
69,7V Puristusliitin 143A (8/20µs) Ipp TVS - diodit Kiinnitys pintaan SMC
EDA/CAD-mallit
SMCJ33A-TR -mallit
Kategoria
Virta - huippupulssi (10/1000µs)
143A (8/20µs)
Valm.
Teho - pulssin huippu
1500W (1,5kW)
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C (TJ)
Kiinnitys pintaan
Yksisuuntaiset kanavat
33V
Valmistajan laitepakkaus
Jännite - läpilyönti (min)
36,7V
Päätuotenumero
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp
69,7V