SMC50J28A
DigiKeyn tuotenumero
497-SMC50J28A-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SMC50J28A
Kuvaus
TVS DIODE 28VWM 45.4VC SMC
Valmistajan vakio toimitusaika
13 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
45,4V Puristusliitin 110A Ipp TVS - diodit Kiinnitys pintaan SMC
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
SMC50J28A -mallit
Kategoria
Virta - huippupulssi (10/1000µs)
110A
Valm.
Teho - pulssin huippu
5000W (5kW)
Sarja
Pakkaustapa
Irtotavara
Toimintalämpötila
-55°C – 175°C (TJ)
Kiinnitys pintaan
Yksisuuntaiset kanavat
28V (maks.)
Valmistajan laitepakkaus
Jännite - läpilyönti (min)
31,1V
Päätuotenumero
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp
45,4V