SMBJ12CA-TR
DigiKeyn tuotenumero
497-3002-2-ND - Rullattu teippi (TR)
497-3002-1-ND - Cut Tape (CT)
497-3002-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SMBJ12CA-TR
Kuvaus
TVS DIODE 12VWM 19.9VC SMB
Valmistajan vakio toimitusaika
13 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
19,9V Puristusliitin 31A Ipp TVS - diodit Kiinnitys pintaan SMB
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
SMBJ12CA-TR -mallit
Kategoria
Virta - huippupulssi (10/1000µs)
31A
Valm.
Teho - pulssin huippu
600W
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C (TJ)
Kiinnitys pintaan
Kaksisuuntaiset kanavat
12V
Valmistajan laitepakkaus
Jännite - läpilyönti (min)
13,3V
Päätuotenumero
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp
19,9V