SMBJ12CA-TR | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | SMBJ12CA-TR |
Kuvaus | TVS DIODE 12VWM 19.9VC SMB |
Valmistajan vakio toimitusaika | 13 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | 19,9V Puristusliitin 31A Ipp TVS - diodit Kiinnitys pintaan SMB |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
EDA/CAD-mallit | SMBJ12CA-TR -mallit |
Kategoria | Virta - huippupulssi (10/1000µs) 31A |
Valm. | Teho - pulssin huippu 600W |
Sarja | Syöttöjännitteen suojaus No |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Sovellukset Yleiskäyttöön |
Osan tila Aktiivinen | Toimintalämpötila -55°C – 150°C (TJ) |
Tyyppi Zener | Asennustyyppi Kiinnitys pintaan |
Kaksisuuntaiset kanavat 1 | Pakkaus / kotelo DO-214AA, SMB |
Jännite - käänteinen läpilyöntijännite (tyyp.) 12V | Valmistajan laitepakkaus |
Jännite - läpilyönti (min) 13,3V | Päätuotenumero |
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp 19,9V |