SMAJ48A-TR
DigiKeyn tuotenumero
497-14743-2-ND - Rullattu teippi (TR)
497-14743-1-ND - Cut Tape (CT)
497-14743-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SMAJ48A-TR
Kuvaus
TVS DIODE 48VWM 100VC DO214AC
Valmistajan vakio toimitusaika
13 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
100V Puristusliitin 23A (8/20µs) Ipp TVS - diodit Kiinnitys pintaan DO-214AC (SMA)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
SMAJ48A-TR -mallit
Kategoria
Virta - huippupulssi (10/1000µs)
23A (8/20µs)
Valm.
Teho - pulssin huippu
400W
Sarja
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Sovellukset
Yleiskäyttöön
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C (TJ)
Kiinnitys pintaan
Yksisuuntaiset kanavat
48V
Valmistajan laitepakkaus
Jännite - läpilyönti (min)
53,3V
Päätuotenumero
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp
100V