SMAJ40CA-TR
DigiKeyn tuotenumero
497-3718-2-ND - Rullattu teippi (TR)
497-3718-1-ND - Cut Tape (CT)
497-3718-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SMAJ40CA-TR
Kuvaus
TVS DIODE 40VWM 84VC DO214AC
Valmistajan vakio toimitusaika
13 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
84V Puristusliitin 27A (8/20µs) Ipp TVS - diodit Kiinnitys pintaan DO-214AC (SMA)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
SMAJ40CA-TR -mallit
Kategoria
Virta - huippupulssi (10/1000µs)
27A (8/20µs)
Valm.
Teho - pulssin huippu
400W
Sarja
Syöttöjännitteen suojaus
No
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Sovellukset
Yleiskäyttöön
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C (TJ)
Tyyppi
Zener
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Kaksisuuntaiset kanavat
1
Pakkaus / kotelo
DO-214AC, SMA
Jännite - käänteinen läpilyöntijännite (tyyp.)
40V
Valmistajan laitepakkaus
Jännite - läpilyönti (min)
44,4V
Päätuotenumero
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp
84V