SMAJ30A-TR
DigiKeyn tuotenumero
497-12778-2-ND - Rullattu teippi (TR)
497-12778-1-ND - Cut Tape (CT)
497-12778-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SMAJ30A-TR
Kuvaus
TVS DIODE 30VWM 64.3VC DO214AC
Valmistajan vakio toimitusaika
13 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
64,3V Puristusliitin 36A (8/20µs) Ipp TVS - diodit Kiinnitys pintaan DO-214AC (SMA)
EDA/CAD-mallit
SMAJ30A-TR -mallit
Kategoria
Virta - huippupulssi (10/1000µs)
36A (8/20µs)
Valm.
Teho - pulssin huippu
400W
Sovellukset
Yleiskäyttöön
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C (TJ)
Kiinnitys pintaan
Yksisuuntaiset kanavat
30V
Valmistajan laitepakkaus
Jännite - läpilyönti (min)
33,3V
Päätuotenumero
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp
64,3V