SMAJ28CA-TR
DigiKeyn tuotenumero
497-4620-2-ND - Rullattu teippi (TR)
497-4620-1-ND - Cut Tape (CT)
497-4620-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SMAJ28CA-TR
Kuvaus
TVS DIODE 28VWM 59VC DO214AC
Valmistajan vakio toimitusaika
13 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
59V Puristusliitin 39A (8/20µs) Ipp TVS - diodit Kiinnitys pintaan DO-214AC (SMA)
EDA/CAD-mallit
SMAJ28CA-TR -mallit
Kategoria
Virta - huippupulssi (10/1000µs)
39A (8/20µs)
Valm.
Teho - pulssin huippu
400W
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C (TJ)
Kiinnitys pintaan
Kaksisuuntaiset kanavat
28V
Valmistajan laitepakkaus
Jännite - läpilyönti (min)
31,1V
Päätuotenumero
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp
59V