SMA6J70CA-TR
DigiKeyn tuotenumero
497-5947-2-ND - Rullattu teippi (TR)
497-5947-1-ND - Cut Tape (CT)
497-5947-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SMA6J70CA-TR
Kuvaus
TVS DIODE 70VWM 120VC DO214AC
Tarkka kuvaus
120V Puristusliitin 27A (8/20µs) Ipp TVS - diodit Kiinnitys pintaan DO-214AC (SMA)
EDA/CAD-mallit
SMA6J70CA-TR -mallit
Kategoria
Virta - huippupulssi (10/1000µs)
27A (8/20µs)
Valm.
Teho - pulssin huippu
600W
Toimintalämpötila
-55°C – 175°C (TJ)
Kiinnitys pintaan
Kaksisuuntaiset kanavat
70V
Valmistajan laitepakkaus
Jännite - läpilyönti (min)
77,8V
Päätuotenumero
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp
120V