SMA6J15A-TR
DigiKeyn tuotenumero
497-5921-2-ND - Rullattu teippi (TR)
497-5921-1-ND - Cut Tape (CT)
497-5921-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SMA6J15A-TR
Kuvaus
TVS DIODE 15VWM 27.7VC DO214AC
Valmistajan vakio toimitusaika
13 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
27,7V Puristusliitin 123A (8/20µs) Ipp TVS - diodit Kiinnitys pintaan DO-214AC (SMA)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
SMA6J15A-TR -mallit
Kategoria
Virta - huippupulssi (10/1000µs)
123A (8/20µs)
Valm.
Teho - pulssin huippu
600W
Sarja
Syöttöjännitteen suojaus
No
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Sovellukset
Yleiskäyttöön
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
-55°C – 175°C (TJ)
Tyyppi
Zener
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Yksisuuntaiset kanavat
1
Pakkaus / kotelo
DO-214AC, SMA
Jännite - käänteinen läpilyöntijännite (tyyp.)
15V
Valmistajan laitepakkaus
Jännite - läpilyönti (min)
16,7V
Päätuotenumero
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp
27,7V