SM2T3V3A
DigiKeyn tuotenumero
497-7878-2-ND - Rullattu teippi (TR)
497-7878-1-ND - Cut Tape (CT)
497-7878-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SM2T3V3A
Kuvaus
TVS DIODE 3.3VWM 6.8VC DO216AA
Valmistajan vakio toimitusaika
25 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
6,8V Puristusliitin 30A Ipp TVS - diodit Kiinnitys pintaan STmite (DO-216AA)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
SM2T3V3A -mallit
Kategoria
Virta - huippupulssi (10/1000µs)
30A
Valm.
Teho - pulssin huippu
200W
Sarja
Syöttöjännitteen suojaus
No
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Sovellukset
Yleiskäyttöön
Osan tila
Aktiivinen
Kapasitanssi taajuudella
2500pF @ 1MHz
Tyyppi
Zener
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Yksisuuntaiset kanavat
1
Pakkaus / kotelo
DO-216AA
Jännite - käänteinen läpilyöntijännite (tyyp.)
3,3V
Valmistajan laitepakkaus
Jännite - läpilyönti (min)
3,6V
Päätuotenumero
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp
6,8V