SM15T68AY
DigiKeyn tuotenumero
497-10794-2-ND - Rullattu teippi (TR)
497-10794-1-ND - Cut Tape (CT)
497-10794-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SM15T68AY
Kuvaus
TVS DIODE 58.1VWM 121VC SMC
Valmistajan vakio toimitusaika
21 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
121V Puristusliitin 83A (8/20µs) Ipp TVS - diodit Kiinnitys pintaan SMC
EDA/CAD-mallit
SM15T68AY -mallit
Kategoria
Virta - huippupulssi (10/1000µs)
83A (8/20µs)
Valm.
Teho - pulssin huippu
1500W (1,5kW)
Toimintalämpötila
-40°C – 150°C (TJ)
Osan tila
Aktiivinen
Luokka
Autoteollisuus
Tyyppi
Zener
Hyväksyntä
AEC-Q101
Yksisuuntaiset kanavat
58,1V
Jännite - läpilyönti (min)
64,6V
Valmistajan laitepakkaus
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp
121V