SM15T30AY
DigiKeyn tuotenumero
497-10790-2-ND - Rullattu teippi (TR)
497-10790-1-ND - Cut Tape (CT)
497-10790-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SM15T30AY
Kuvaus
TVS DIODE 25.6VWM 53.5VC SMC
Valmistajan vakio toimitusaika
21 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
53,5V Puristusliitin 187A (8/20µs) Ipp TVS - diodit Kiinnitys pintaan SMC
EDA/CAD-mallit
SM15T30AY -mallit
Kategoria
Virta - huippupulssi (10/1000µs)
187A (8/20µs)
Valm.
Teho - pulssin huippu
1500W (1,5kW)
Toimintalämpötila
-40°C – 150°C (TJ)
Osan tila
Aktiivinen
Luokka
Autoteollisuus
Tyyppi
Zener
Hyväksyntä
AEC-Q101
Yksisuuntaiset kanavat
25,6V
Jännite - läpilyönti (min)
28,5V
Valmistajan laitepakkaus
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp
53,5V