SM15T27AY
DigiKeyn tuotenumero
497-SM15T27AYTR-ND - Rullattu teippi (TR)
497-SM15T27AYCT-ND - Cut Tape (CT)
497-SM15T27AYDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SM15T27AY
Kuvaus
TVS DIODE 23.1VWM 48.3VC SMC
Valmistajan vakio toimitusaika
21 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
48,3V Puristusliitin 207A (8/20µs) Ipp TVS - diodit Kiinnitys pintaan SMC
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
SM15T27AY -mallit
Kategoria
Virta - huippupulssi (10/1000µs)
207A (8/20µs)
Valm.
Teho - pulssin huippu
1500W (1,5kW)
Sarja
Syöttöjännitteen suojaus
No
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Toimintalämpötila
-40°C – 150°C (TJ)
Osan tila
Aktiivinen
Luokka
Autoteollisuus
Tyyppi
Zener
Hyväksyntä
AEC-Q101
Yksisuuntaiset kanavat
1
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Jännite - käänteinen läpilyöntijännite (tyyp.)
23,1V
Pakkaus / kotelo
DO-214AB, SMC
Jännite - läpilyönti (min)
25,7V
Valmistajan laitepakkaus
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp
48,3V